Rower – stylowy sposób na przemieszczanie się po mieście.

Wszyscy uważnie śledzący najnowsze światowe trendy z pewnością zauważyli, że obecnie zdecydowanie najbardziej popularnym sposobem na przemieszczanie się po mieście jest korzystanie z roweru. Jaki jednoślad byłby idealny dla ceniącej elegancki styl, szykownej kobiety?

Przede wszystkim – wygoda!

Absolutnie najważniejszą kwestią przy wyborze perfekcyjnego jednośladu, który będzie nam służył przez długie lata, jest dokładne sprawdzenie, czy nadaje się on do codziennego i wygodnego użytkowania. Rower nie powinien być zbyt ciężki, gdyż skutecznie zniechęci to każdego do jego porannego wyciągania z piwnicy, czy znoszenia po stromych schodach. Koniecznie upewnijmy się, czy wybrany przez nasz sprzęt jest wyposażony w wygodne siodełko, dobrej jakości amortyzatory, odpowiednio wyprofilowany pedały pokryte antypoślizgową powłoką, solidne opony umożliwiające sprawne poruszanie się po każdej nawierzchni oraz regulowaną kierownicę.

Czy jednoślad musi być w utrzymany sportowym stylu?

Dobry rower miejski damski musi być elegancki i estetyczny. Powinien być w kolorach pasujących do indywidualnego naszego stylu i posiadać ozdoby podkreślające nasz charakter. Jednoślady przeznaczone dla kobiet są dużo ładniejsze i wykonane oraz zaprojektowane z większą starannością niż typowy sprzęt sportowy. Rowery damskie charakteryzują się wyposażeniem w funkcjonalne akcesoria, takie jak pojemne koszyki, które ułatwiają przewożenie codziennych sprawunków i umożliwiają wygodne transportowanie każdego rodzaju torebek.