Implanty zębowe – piękny uśmiech dla każdego

Implant zębowy to innowacyjne rozwiązanie dla każdej osoby, która posiada braki w uzębieniu, bez względu na to czy jest to brak jednego zęba czy kilkunastu. Zabieg wszczepienia implantu polega na wywierceniu w kości otworu na specjalną tytanową śrubę, która pełni rolę korzenia zęba. Ta śruba jest wszczepiana w kość i zrasta się z nią tworząc całość.Na śrubie montowana jest korona zęba, która dobierana jest indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Jak wybrać najlepszą klinikę? Jakimi przesłankami kierować się podczas wyboru?

Zabieg implantacji zęba powinien być wykonany w klinice, która gwarantuje, że będzie on wykonany:

  • bezboleśnie, czyli przy użyciu najlepszego znieczulenia
  • bezpiecznie, czyli przy użyciu najlepszych dostępnych na rynku komponentów
  • profesjonalnie, czyli przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów
  • odpowiedzialnie, czyli ze 100% satysfakcją pacjenta, który nie będzie miał najmniejszych wątpliwości co do jakości wykonanej usługi

W dużych miastach, takich jak Kraków, istnieje wiele klinik specjalizujących się w implantologii. Najlepiej zbadać opinie dotyczące wybranego przez nas miejsca oraz sprawdzić cennik usług kilku podobnych.

Kto może przejść zabieg?

Zabieg może przejść praktycznie każdy, u kogo odnotowuje się ubytki w uzębieniu. Należy jednak najpierw odbyć specjalistyczną konsultację dentystyczną. Warto wiedzieć, że w XXI wieku nawet pacjenci z aktywną chorobą nowotworową czy z cukrzycą mogą być poddawani zabiegowi. Zabieg nie powinien być jednak wykonywany u dzieci i nastolatków poniżej 16. roku życia. Warto również podkreślić, że osoby cierpiące na choroby przyzębia przed wszczepieniem implantu powinny być całkowicie wyleczone.

Źródło: http://www.dentalimplantspoland.international/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *