Dlaczego nie warto kupować okularów na bazarze?

Obecne czasy przyzwyczaiły nas do tego, że posiadamy naprawdę duży wybór wszelkich produktów. Ponadto mamy wszystko na wyciągnięcie ręki, nawet zakupy robione przez internet, są obecnie dużo sprawniejsze. Przyzwyczajenie do takiego stanu rzeczy sprawia, że dużo łatwiej dokonujemy zakupów bez głębszego zastanowienia, kupując m.in. słabe jakościowo produkty – tak sprawa ma się często z okularami przeciwsłonecznymi.

Rynek okularów przeciwsłonecznych jest coraz bogatszy jeśli chodzi o fantazyjność coraz to nowych modeli opraw. Szczególnymi mistrzami są w tym Chiny, które zalewają Europę falą interesująco wyglądających okularów przeciwsłonecznych, często będącymi odwzorowaniem oryginalnych, markowych modeli światowej klasy Domów Mody takich jak Versace, Prada, czy Dolce&Gabbana. Choć takie okulary wyglądają na pierwszy rzut oka atrakcyjnie, tak naprawdę są źle wykonane, stworzone z niskiej jakości tworzywa a dodatkowo szkła nie są wyposażone w żaden filtr UV chroniący nasze oczy przed uszkodzeniem słonecznym.

Oryginalne – lepszej jakości

To od nas i naszej świadomości konsumenckiej zależy, czy damy się ponieść chwili kupując okulary na bazarze czy w pierwszej lepszej drogerii, czy postawimy na lepszej jakości oprawy przeciwsłoneczne, które będą służyć nam lata.

Jeśli należysz do osób, które twierdzą, że na dobre okulary przeciwsłoneczne Cię nie stać, to zastanów się chwilę ile wydałeś lub wydałaś na okulary, które się Tobie szybko zepsuły lub nie spełniały swojej roli i nie chroniły przed słońcem. Odpowiedź brzmi: sporo. W tej samej cenie miałbyś okulary znanej marki Solano, Ray-ban®, Michael Kors, Tommy Hilfiger i innych.

Jeśli kluczową sprawę odgrywa dla nas cena, doskonałym miejscem do zakupu nowych okularów słonecznych będzie optyk internetowy – oczywiście sprawdzony, mogący pochwalić się oficjalnym certyfikatem sprzedaży jak np. Certified Reseller 2017, którym może pochwalić się sklep internetowy wOkularach.pl.

Markowe – wcale nie najdroższe

Okulary kupione w internecie są często nawet o 70% tańsze niż u stacjonarnego optyka.

Dodatkową zaletą sklepu wOkularach jest ponadto możliwość rozłożenia ceny okularów na dogodne raty w systemie PayU.

Czy jeszcze trzeba Cię przekonywać, żebyś kupował okulary przeciwsłoneczne w internecie a nie na ulicznym bazarze? Chyba nie!